MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 7574096
nr 757 4096
Skrivbyrå
1800-tal, Mahogny, längd: 107, djup: 52, höjd: 102
Kondition: slitage, skador
måndag 7 maj 2012
kl 18:34:57